Aktualności

Weź udział w finale Winter Cup!

Już w najbliższy poniedziałek odbędą są trzy wyścigi poprzedzone sesjami Super Pole, które będą ostatnim etapem naszej zimowej rywalizacji.

więcej informacji
Czas na SPA dla mężczyzn

Ruszyła druga runda WARMIŃSKO-MAZURSKIEGODIGITAL MOTORSPORT CHALLENGE PZM, która odbywać się będzie na położonym w Ardenach słynnym torze Spa-Francorchamps.

więcej informacji
Dzień Kobiet na gokartach! 50% rabatu i atrakcyjne nagrody!

Tradycyjnie już, 8 marca na Torze Kormoran wszystkie Panie otrzymują 50% rabatu na standardowe przejazdy.

więcej informacji
Gokartowe Walentynki ❤️

Tor Kormoran to idealne miejsce na spędzenie Walentynek pełnych wyścigowych emocji. Możecie zabrać bliską osobę na tor lub podarować voucher do wykorzystania w innym terminie, który można kupić w recepcji toru. 

więcej informacji
Relacja z Grand Prix Polski w telewizji!

Wróćmy do najważniejszej imprezy sportowej, która co roku odbywa się na naszym torze!

więcej informacji
Gokartowe Ferie w Olsztynie!

Podczas zimowych ferii gwarantujemy więcej biegów rodzinnych dla dzieci i rodziców. Podczas tych przejazdów nawet początkujący kierowca będzie czuł pełen komfort za kierownicą.

więcej informacji
Wejdź wyścigowo w Nowy Rok!

Wyścigowe emocje gwarantuje jazda zarówno po torze asfaltowym, jak i jedynym w Polsce torze do driftu gokartami!

więcej informacji
Jazda gokartami w każdy dzień Świąt Bożego Narodzenia!

Warto spędzić świąteczne popołudnia w wyścigowej atmosferze, którą gwarantuje jazda zarówno po torze asfaltowym, jak i do driftu! Czekają na Was lekkie gokarty dla dzieci i dorosłych, a także aż cztery gokarty dwumiejscowe, w tym dwa na torze do driftingu. Na miłośników wirtualnego ścigania czeka symulator wyścigów, rajdów, rallycrossu i driftu.

więcej informacji
Wirtualna Formuła 1 na start!

Rozpoczęliśmy kolejny sezon naszego wirtualnego ścigania w ramach cyklu WARMIŃSKO-MAZURSKIE DIGITAL MOTORSPORT CHALLENGE PZM.

więcej informacji
Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj wyścigową jazdę gokartem, drifting i sesje w symulatorze!

W ofercie Toru Kormoran w Olsztynie znajdziecie vouchery prezentowe na jazdy gokartami dla dorosłych i dzieci, a także gokartami dwuosobowymi. Można je zrealizować zarówno na torze asfaltowym, jak i na jedynym w Polsce torze do driftu gokartami.

więcej informacji
To już ostatnie dni na zgłoszenia do Grand Prix Polski!

Do końca tego tygodnia przyjmujemy zgłoszenia na preferencyjnych warunkach do naszej najważniejszej imprezy w roku. Nagroda dla zwycięzcy to jazda za kierownicą profesjonalnego samochodu rajdowego Ford Fiesta R5!

więcej informacji
Znamy termin Grand Prix Polski!

Już 11 grudnia na Torze Kormoran w Olsztynie odbędzie się Grand Prix Polski w Kartingu Halowym 2022. W tym roku podczas imprezy zostanie rozegrana również dodatkowa kategoria Junior dla zawodników do 16 roku życia. Doważenie głównej kategorii to 85 kg, a Junior to 60 kg.

więcej informacji