Dzień otwarty Akademii Kormoran!

Każdy najlepszy kierowca wyścigowy czy rajdowy zaczynał od gokartów. Chcesz osiągać najlepsze czasy czy wygrywać wyścigi? Weź udział w zajęciach Akademii Kormoran!

W sobotę 28 października o godz. 9:30 zapraszamy na otwartezajęcia szkółki, które poprowadzi między innymi Maciej Marcinkiewicz – zdobywca pucharu Europy oraz wielokrotny mistrz Polski w wyścigach samochodowych.

Podczas spotkania przewidujemy zajęcia teoretyczne, nie tylko na temat techniki jazdy, ale również zasad i przepisów rywalizacji czy aspektów technicznych. Do tego oczywiście praktyka podczas przejazdów na torze asfaltowym, gdzie pod czujnym okiem instruktora uczestnicy będą trenować między innymi optymalną linię jazdy jak i szlifowania precyzji prowadzenia i jazdy w ciągłym kontrolowanym poślizgu na naszym torze do driftu.

Każdy kierowca musi mieć wysoką sprawność psychomotoryczną, więc uczestnicy będą mogli przejść wstępny trening na naszym refleksomierzu poprawiając swój czas reakcji, percepcje i koordynację nerwowo-mięśniową. 

Podczas spotkania przewidujemy także wykorzystaniesymulatora jazdy, który został zaprojektowany pod kątem profesjonalnego treningu przygotowawczego do wyścigów samochodowych, rajdów oraz rallycrossu. 

Uwaga: udział w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych jest bezpłatny dla uczestników do 18 roku życia, którzy posiadają kartę członkowską (można wyrobić na miejscu). Warunkiem udziału jest wzrost umożliwiający gokartem mini lub standard.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy w recepcji toru do dnia 26.10. Osoby powyżej 18 roku życia mogą wziąć udział w zajęciach teoretycznych bezpłatnie, jazda na torze będzie wymagała opłaty za przejazdy zgodnie z cennikiem.

Dzień otwarty Akademii Kormoran!